Strona główna Szczecinek Beniaminek bez szans w starciu z MKP

Beniaminek bez szans w starciu z MKP

Żadnych szans beniaminkowi z Połczyna-Zdroju nie okazała dziś ekipa Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego wygrali z ekipą Pogoni aż 4:0 w drugiej kolejce IV ligi zachodniopomorskiej.

Wynik spotkania w 19. minucie otworzył Jakub Okuszko. Jeszcze przed zejściem na przerwę szczecinecczanie prowadzili 2:0 za sprawą Daniela Szymańskiego, który piłkę do siatki skierował w doliczonym czasie gry.

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił – wciąż w natarciu byli gospodarze, co zaowocowało jeszcze dwoma trafieniami, odpowiednio Michała Barańskiego w 71. minucie oraz Łukasza Jurjewicza zaledwie minutę później.

Tym samym ekipa znad Trzesiecka w pełni zrehabilitowała się po porażce sprzed tygodnia z Orłem Wałcz (1:3). Oby apetyt strzelecki naszych zawodników utrzymał się na przynajmniej takim samym poziomie za tydzień, kiedy to MKP czeka wyjazdowy mecz w Szczecinie. Spotkanie z lokalną drużyną Jezioraka odbędzie się w sobotę o 15:00.