Strona główna Szczecinek BiegamBoLubię Szczecinek zainaugurowane

BiegamBoLubię Szczecinek zainaugurowane

Szczecinek zyskał kolejną propozycję dla miłośników biegania. W piątek na Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół nr 6 zainaugurowano Biegam Bo Lubię Szczecinek.

Organizatorzy szczecineckiego eventu dołączyli tym samym do ponad 100 stadionów w kraju, które już od 14 lat uczestniczą we wspomnianej akcji. Spiritus movens inicjatywy jest Paweł Januszewski, prezes Fundacji Wychowanie przez Sport w Warszawie oraz przede wszystkim były sportowiec mający na swoim koncie m.in. złoty medal Mistrzostw Europy na 400 m ppł.

Jeśli idzie o szczecinecką edycję to plan przewiduje cotygodniowo (do 10 listopada włącznie, zawsze w piątek) godzinę propagowania aktywności fizycznej dla wszystkich chcących zrobić coś dobrego dla swojego ciała. Zaproszenie kierowane jest do rodzin, dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów – jednym słowem do wszystkich którym ruch na świeżym powietrzu sprawia frajdę. Więcej szczegółów w naszym materiale video oraz na fejsbukowym profilu Stadionu Lekkoatletycznego w Szczecinku.

REKLAMA