Strona główna Szczecinek Budżet Obywatelski 2023 – ostatni dzień głosowania!

Budżet Obywatelski 2023 – ostatni dzień głosowania!

To ostatni moment aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim 2023! Punktualnie o północy możliwość oddania głosu zostanie wstrzymana, a nam pozostanie już tylko czekać na ogłoszenie wyników głosowania.

Wszyscy mieszkańcy Szczecinka – w tym również dzieci – mogą wybrać swojego faworyta spośród 12 projektów, które przeszły pozytywną weryfikację merytoryczną. Dzieci głosują oczywiście za zgodą opiekuna prawnego. Wystarczy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL dziecka i opiekuna, a także potwierdzić w oświadczeniu, że jest się mieszkańcem Szczecinka.

Lista wszystkich projektów i szczegółowe zasady: link

Podobnie, jak w roku ubiegłym głosujemy tylko elektronicznie wybierając maksymalnie pięć propozycji. Dla osób, które nie mają dostępu do sieci tradycyjnie przygotowano 3 punkty, w których można skorzystać w tym celu z komputera. Znajdują się one w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Szczecinek, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego oraz w jej dziecięcej filii przy ul. Jeziornej.

Końcowe wyniki głosowania poznamy najpóźniej do 18 października, a realizacja zwycięskich projektów rozpocznie się w 2023 roku.