Strona główna Szczecinek Czworonogi opanowały CEEiRJ

Czworonogi opanowały CEEiRJ

Wesołe szczekanie słychać było w czwartkowe popołudnie już u progu Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Wszystko za sprawą czworonogów, które placówkę odwiedziły w ramach projektu Pasjonauci.

Za nami kolejne spotkanie zorganizowane przez Lilianę Pachucką i Alicję Żebrowskę, dziewczyn na co dzień uczących się w Elce. Tym razem bohaterami przedsięwzięcia byli przedstawiciele fundacji MOC Dobra oraz treser psów ze szkoły Wesoła Łapka. Oprócz prelegentów, niekwestionowanymi gwiazdami były także fundacyjne psy: Dorcia, Aza oraz Gucio. Wydarzenie było doskonała okazją, aby od ekspertów usłyszeć wiele cennych wskazówek. Goście spotkania nie posiadający szczekającego bądź miauczącego zwierzaka mogli dowiedzieć się na co szczególnie zwrócić uwagę decydując się na posiadanie czworonoga, z kolei osoby już opiekujące się naszymi braćmi mniejszymi mogli zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu należytego dbania o swojego pupila.

Przypomnijmy, że Pasjonauci to projekt dwóch uczennic I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku, który jest elementem olimpiady Zwolnieni z Teorii.