Strona główna Szczecinek Dumni z Miasta podziękowali mieszkańcom

Dumni z Miasta podziękowali mieszkańcom

Trudną do zliczenia ilość atrakcji przygotowali w niedzielne popołudnie Dumni Miasta. Członkowie nowo powstałego stowarzyszenia poprzez piknik chcieli podziękować za zaufanie swoim wyborcom, a mieszkańcom za aktywność w czasie wyborów samorządowych.

Animacje dla dzieci z nagrodami, bańki mydlane, tatuaże brokatowe, fotobudka 360°, kącik malucha, wiązanie węzłów, kopalnia złota, piana party – to tylko część z niespodzianek, na które natknąć się można było na terenie wokół koncertowej muszli. Najmłodsi mogli również z bliska obejrzeć pojazdy służb mundurowych. Szczecinecka Policja przeprowadziła w trakcie imprezy warsztaty pod nazwą “Bezpieczny Maluch na drodze”, na pikniku pojawili się także przedstawiciele Bractwa Kurkowego i Szczecineckiej Grupy Motocyklowej – mówiła Katarzyna Macegoniuk, prezes Stowarzyszenia Dumni z Miasta.

Oprawę muzyczną przez całą imprezę zapewniał DJ Angelo, a o pełne brzuchy z kolei zadbano na licznych stoiskach gastronomicznych, gdzie serwowano m.in. grillowaną kiełbasę i kaszankę, grochówkę z kotła, chlebem ze smalczykiem i ogórkiem małosolnym, pyszne ciasta, babeczki i drożdżówki oraz napoje zimne i gorące Nie zabrakło też uwielbianego przez wszystkich milusińskich popcornu i waty cukrowej, a wszystko serwowano oczywiście bezpłatnie.

Na zakończenie pikniku z miejscowej sceny za sprawą zespołu Fizyka Płynów można było poczuć na żywo sporo dobrego i mocnego brzmienia.