Strona główna Szczecinek Dumni z Miasta zapraszają na rodzinny piknik

Dumni z Miasta zapraszają na rodzinny piknik

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in.: animacje dla dzieci z nagrodami, bańki mydlane, slime, tatuaże brokatowe, fotobudka 360, kącik malucha, wiązanie węzłów, kopalnia złota, piana party.

Najmłodsi będą mogli również z bliska obejrzeć pojazdy służb mundurowych, takie jak wóz strażacki i radiowozy. Szczecinecka Policja przeprowadzi warsztaty pod nazwą “Bezpieczny Maluch na drodze”. Na pikniku pojawią się także przedstawiciele Bractwa Kurkowego i Szczecineckiej Grupy Motocyklowej – mówi Katarzyna Macegoniuk, prezes Stowarzyszenia Dumni z Miasta.

O oprawę muzyczną zadba DJ Angelo, a o pełne brzuszki zadbają liczne stoiska gastronomiczne z grillowaną kiełbasą i kaszanką, grochówką z kotła, chlebkiem ze smalczykiem i ogórkiem małosolnym, pysznymi ciastami, babeczkami i drożdżówkami, napojami zimnymi i gorącymi. Nie zabraknie też popcornu i waty cukrowej.

Na zakończenie pikniku, od godziny 19:00, odbędzie się koncert zespołu Fizyka Płynów.

Impreza odbędzie się na Placu Sowińskiego przy Muszli Koncertowej w godzinach 16:00-19:00 i będzie doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji.

Stowarzyszenie Dumni z Miasta serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecinka do udziału w pikniku i wspólnej zabawy!