Strona główna Szczecinek Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim zawita do Szczecinka

Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim zawita do Szczecinka

W najbliższy weekend letnie kino plenerowe dotrze do Szczecinka oraz Białogardu. Seans nad Trzesieckiem już jutro!

W piątek w Szczecinku (teren zielony przy Centrum Konferencyjnym Zamek) zobaczyć będzie można pełne komicznych scen „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego. Doskonale znany widzom Adaś Miauczyński („Dzień świra”) powraca do czasów, wcale nie tak beztroskiego, dzieciństwa. Podróż do przeszłości pełna jest przezabawnych sytuacji, ale przynosi także wiele wzruszeń i refleksji. W rolach głównych wielu znanych aktorów, m.in. Michał Koterski, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Marcin Dorociński czy Gabriela Muskała. Seans rozpocznie się o godz. 20:00. Warto na pewno dodać, że na stu pierwszych widzów czekać będą nie tylko wygodne leżaki, ale też kinowa niespodzianka.

Nieco wcześniej (o godz. 18:00) otworzy się specjalna Strefa Pomorza Zachodniego. Jak zawsze będą tam atrakcje dla całych rodzin – m.in. koło fortuny, zadania i zagadki, gry i konkursy, gigantyczne puzzle. Dodatkowo będzie można zaopatrzyć się w przewodniki, foldery, mapki atrakcji i szlaków turystycznych, które przybliżają walory gospodarcze i turystyczne województwa, a także informatory dotyczące Funduszy Europejskich.

Filmowe Lato z Pomorzem Zachodnim odwiedzi łącznie 23 miejscowości województwa. Wstęp na wydarzenie finansowane przez Unię Europejską jest oczywiście bezpłatny.