Strona główna Szczecinek Grad bramek nad Trzesieckiem

Grad bramek nad Trzesieckiem

Miejski Klub Piłkarski, po wspaniałej walce, ostatecznie przegrywa 3:4 z Gwardią Koszalin w hitowym pojedynku 30. kolejki spotkań Kipsta IV Ligi.

W rozpoczęty o godz. 16:00 mecz lepiej weszli goście, którzy od 17. min za sprawą Mateusza Bachledy prowadzili 0:1. Zaledwie 7 minut później było już za 0:2, a strzelcem bramki okazał się Mateusz Wróblewski. Odpowiedź podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego była niemalże natychmiastowa – w 28. min bramkę kontaktową zdobył niezawodny Daniel Szymański. Festiwal strzelecki trwał w najlepsze – jeszcze w 33 min bramkę zdobył Wiktor Sawicki i przy wyniku 1:3 piłkarze udali się na przerwę.

Futboliści znad Trzesiecka na drugą część spotkania wyszli mocno zmotywowani, dzięki czemu dość szybko doprowadzili do wyrównania. W 60. min gola zdobył Adam Jabłoński, a w 65. min Jakub Okuszko. Niestety, w samej końcówce naszym rywalom podyktowana została jedenastka po zagraniu ręką w polu karnym, którą w 88. min na gola zamienił Mateusz Myśliński.

Do końca sezonu pozostało jeszcze 8 serii gier. W najbliższej MKP zmierzy się z liderującą w tabeli Vinetą Wolin. Spotkanie na wolińskiej wyspie rozpocznie się o godz. 16:00 w najbliższą sobotę (14.05).