Strona główna Szczecinek Hat-trick Antoniego Biedziuka

Hat-trick Antoniego Biedziuka

Niesamowitym wyczynem pochwalić się może Antoni Biedziuk. Tenisista stołowy ze Szczecinka w ciągu ostatnich dwóch tygodni trzykrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski.

Po dwóch brązowych medalach zdobytych w Indywidualnych Mistrzostwach w Zielonej Górze, tym razem Biedziuk, który reprezentuje podkarpacki klub IKS Jezioro Tarnobrzeg rywalizował w Drużynowych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych w kl. 10, które rozegrane zostały w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

Tarnobrzeżanie spisali się znakomicie zdobywając tytuł Wicemistrzów Polski. W drodze do finału pokonali oni kolejno: Start Wejherowo 2:1, IKS AWF Warszawa 2:0, Start Wrocław 2:1 oraz Start Skierniewice 2:0. W meczu o złoto nie sprostali jednak faworytom, ulegając Startowi Zielona Góra 0:2. Warto jednak dodać, że świeżo upieczeni mistrzowie posiadają w swoim składzie utytułowanego zawodnika ze światowych aren – Igora Misztala – który niebawem wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Drużyna Jeziora wystąpiła w składzie: Paweł Włodyka, Antoni Biedziuk i Łukasz Delekta. Podium mistrzostw uzupełniły ekipy Startu Skierniewice i Startu Wrocław. Gratulujemy!