Strona główna Szczecinek Komitet Douglasa z poparciem Trzeciej Drogi

Komitet Douglasa z poparciem Trzeciej Drogi

Mimo usunięcia z szeregów Platformy Obywatelskiej, ubiegający się o urząd burmistrza Jerzy Hardie-Douglas po raz kolejny potwierdził, że nie zamierza nawet spoglądać w prawą stronę sceny politycznej. Potwierdzeniem słów byłego parlamentarzysty jest zawiązanie lokalnego sojusze z przedstawicielami Trzeciej Drogi, co wczoraj oficjalnie ogłoszono na briefingu przed ratuszem.

Nasz komitet mieści się w formule koalicji 15 października. W komitecie Douglasa są członkowie i sympatycy m.in. PO, Polski 2050, PSL-u – powiedział podczas spotkania z mediami Jerzy Hardie-Douglas.

Kandydaturę szczecineckiego lekarza w walce o najwyższy fotel w Szczecinku poparł oficjalnie Radosław Lubczyk. Wszyscy pamiętamy te 12 lat, gdy dr Jerzy Hardie-Douglas był Burmistrzem Szczecinka i jak wiele dokonał dla rozwoju miasta – wyjaśniał poseł Trzeciej Drogi.

W ramach wyborczej współpracy Jerzy Hardie-Douglas oraz Radosław Lubczyk wystawią wspólne listy do rady miasta w Szczecinku. W trakcie czwartkowego briefingu poznaliśmy zarówno reprezentantów Trzeciej Drogi na listach KWW Douglasa jak również miejskie komitetowe jedynki.