Strona główna Szczecinek Karolina Pisarek ponownie w murach Ekonoma

Karolina Pisarek ponownie w murach Ekonoma

Uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Szczecinku czekała dziś nie lada niespodzianka. W progi popularnego Ekonoma ponownie zajrzała Karolina Pisarek, która spotkała się z młodzieżą w świeżo oddanej do użytku hali sportowej.

Wraz ze światowej sławy modelką do Szczecinka przybyła ekipa specjalistów w osobach Małgorzaty Leitner (menadżerka szczecinecczanki oraz właścicielka agencji Avant), Jolanty Czaja-Przesmyckiej (osobista stylistka) oraz Sylwii Miller (psychoterapeutka). Panie, na co dzień ze sobą współpracujące w szkole modelek, nad Trzesiecko przybyły w ramach realizacji projektu społecznego non-profit noszącego nazwę Avant School w Szkołach.

Mające charytatywny charakter przedsięwzięcie ma przede wszystkim na celu kreowanie zdrowych i dojrzałych nawyków, wzmacnianie pewności siebie u młodych osób, a także pomoc w odnajdywaniu motywacji i równowagi psychicznej, a więc kluczowych elementów w życiu i rozwoju młodego człowieka.

A dla samej Karoliny Pisarek powrót do byłej szkoły okazał się wzruszającą podróżą sentymentalną, choć jak wspomniała w rozmowie z nami, licealne czasy kojarzy też z momentami zagubienia. I właśnie między innymi dlatego tak ochoczo zaangażowała się w projekt zachęcający młodzież do sięgania po własne marzenia.