Strona główna Szczecinek Kolejne biuro poselskie na mapie Szczecinka

Kolejne biuro poselskie na mapie Szczecinka

Na mapie Szczecinka (a konkretnie w budynku usytuowanym na placu Wolności 6) pojawiło się trzecie biuro poselskie. Symbolicznie dziś otwarty gabinet Renaty Rak oficjalnie rozpocznie działalność z początkiem lutego.

Jeszcze w trakcie kampanii wyborczej deklarowałam, że chcę być głosem kobiet. Tak też robię, pracując w zespole parlamentarnym praw kobiet. Chcemy wspierać kobiety. Jestem związana mocno z edukacją. Chcę współpracować z samorządem, z organizacjami, które są na terenie miasta i powiatu – mówiła świeżo upieczona posłanka do zgromadzonych na otwarciu gości, z których zdecydowaną większość tworzyli właśnie samorządowcy.

Inauguracja działalności biura szczecineckiej parlamentarzystki była też doskonałą okazją do zaprezentowania kierownika placówki. Pracę gabinetu Renaty Rak koordynować będzie Beata Bracka.

Biuro poselskie Renaty będzie dostępne dla mieszkańców 2 razy w tygodniu, w poniedziałek i środę w godz. 13:00-17:00. Posłanka znad Trzesiecka zapowiada, że nbędą w nim m.in. udzielane bezpłatne porady prawne.