Strona główna Szczecinek Korekcja pod okiem specjalistów

Korekcja pod okiem specjalistów

Miejski Klub Pływacki od początku swojego istnienia stawia na współpracę z wykwalifikowanymi fachowcami. Nie każdy jednak wie, że klubowi specjaliści pracują z dziećmi i młodzieżą również poza basenem. Przykładowo, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Szkole Podstawowej nr 7 klubowa trenerka wraz z magistrem fizjoterapii prowadzą zajęcia korekcyjne dla najmłodszych.

Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, tak aby ich uczestnicy jak najefektywniej wykorzystali pracę z fachowcem. Nad ich przebiegiem czuwają mgr fizjoterapii Karolina Cerk oraz trenerka Miejskiego Klubu Pływackiego Agnieszka Gross. Jak całość wygląda w praktyce, prezentujemy w naszym materiale video.

Całość pracy nad eliminacją wad postawy warto uzupełnić pobytem na basenie, do czego oczywiście zachęca kadra Miejskiego Klubu Pływackiego. Klubowi specjaliści wizytę na pływalni zalecają przede wszystkim dorosłym, dla których pływanie może okazać się świetnym lekarstwem na wiele dolegliwości. Pamiętajmy, że pływać jak i nauczyć się pływać warto w każdym wieku!