Strona główna Szczecinek Lokalny biznes spotyka się po przerwie

Lokalny biznes spotyka się po przerwie

Po pandemicznej przerwie Starostwo Powiatowe w Szczecinku powróciło do organizacji spotkania z przedstawicielami lokalnego biznesu.

Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, żeby porozmawiać o planach miejscowych przedsiębiorców i stojących przed nimi wyzwaniach, a także sposobnością do przedstawienia lokalnemu biznesowi nie tylko potencjału gospodarczego regionu, ale również kulturalnego.

W trakcie zebrania nie zabrakło czegoś zarówno dla ciała jak i dla ducha. Przybyli do Kronospan Design Center gości mogli skosztować poczęstunku przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV, a także zapoznać się z nieprzeciętnymi umiejętnościami artystycznymi podopiecznych szczecineckiej Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga, działającemu w I LO im. Księżnej Elżbiety chóru Crescendo, a także zjawiskowej i doskonale znanej nie tylko w naszym regionie Darii Adamczewskiej.

Ostatni raz bliźniacze spotkanie odbyło się przed czterema laty, również w hali wystawienniczej firmy Kronospan. Intencją starosty Krzysztofa Lisa była wtedy cykliczność wydarzenia, ale na przeszkodzie ku temu stanął koronawirus.