Strona główna Szczecinek Małgorzata Golińska przedstawiła program

Małgorzata Golińska przedstawiła program

W piątkowy poranek w szczecineckim Centrum Konferencyjnym Zamek miała miejsce konferencja programowa Wiceminister Klimatu i Środowiska, Małgorzaty Golińskiej. Szczecinecka parlamentarzystka przedstawiła zgromadzonym przedstawicielom mediów główne założenia programu Prawa i Sprawiedliwości, a także dokonała podsumowania swojej dotychczasowej działalności na rzecz regionu.

Prawo i Sprawiedliwość od momentu, kiedy objęło rządy w 2015 roku konsekwentnie pokazuje, że stawia na bezpieczeństwo Polaków. Na bezpieczeństwo szeroko rozumiane – wyliczała posłanka, która w swoim wystąpieniu nawiązywała m.in. do dywersyfikacji energetycznej, zabezpieczenia polskich granic, a na lokalnych kwestiach bezpieczeństwa skończywszy. Przy okazji wystąpienia dokonała również podsumowania swojej dotychczasowej działalności. Małgorzata Golińska wskazywała zarówno na duże inwestycje regionalne (m.in. budowę drogi ekspresowej S11), jak również szereg przedsięwzięć o mniejszej skali, choć równie ważnych dla mieszkańców poszczególnych gmin powiatu szczecineckiego.

Posłance na konferencji prasowej towarzyszył Andrzej Jakubowski, kandydat PiS w wyborach do Senatu. Jeżeli chodzi o program Prawa i Sprawiedliwości to z cała odpowiedzialnością i z całą determinacją popieram go i będę razem z Rządem i posłami Prawa i Sprawiedliwości rzetelnie realizował – zapewniał ubiegający się o mandat izby wyższej parlamentu.

Pełen zapis konferencji programowej lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości prezentujemy w poniższym materiale video.