Strona główna Szczecinek Małgorzata Kubiak-Horniatko oficjalnie kandydatką na burmistrza

Małgorzata Kubiak-Horniatko oficjalnie kandydatką na burmistrza

Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego zainaugurowało kampanię samorządową. W trakcie uroczystości zaprezentowano oficjalną kandydatkę stowarzyszenia na fotel Burmistrza Miasta Szczecinek: Małgorzatę Kubiak-Horniatko.

Szanowni Państwo, wszyscy mnie znacie. Od dwudziestu pięciu lat funkcjonuję dla lokalnej społeczności. Wspieram lokalną społeczność i te dwadzieścia pięć lat mojej pracy zawodowej w samorządzie szczecineckim zrobiło tak naprawdę ze mnie nie tylko liderkę działań społecznych, ale też napędza mnie do tego, żeby działać dalej. Żeby dalej czynić dobro i próbować zmienić rzeczywistość na lepsze – mówiła w trakcie wczorajszego wydarzenia kandydatka na najwyższy urząd nad Trzesieckiem.

Jak podkreślał w trakcie konwencji starosta Krzysztof Lis, listy lokalnej PS są już nie tylko kompletne, ale i zarejestrowane. Porozumienie w wyborach we wszystkich gminach powiatu szczecineckiego reprezentować będzie 125 kandydatów, a na listach popierających podpisało się ponad 3 tys. osób.