Strona główna Szczecinek Mikołajki z SAPiK-iem

Mikołajki z SAPiK-iem

Wesoło, muzycznie, kolorowo i oczywiście bardzo słodko – tak wyglądały mikołajki w szczecineckim Kinie Wolność. W holu obiektu zainstalował się DJ w czerwonym stroju, do złudzenia przypominającego sympatycznego brodacza z Laponii, który porwał najmłodszych do tanecznych harców przy świątecznych (i nie tylko) hitach.

Nie zabrakło innych gier i zabaw, konkursów z nagrodami, a także obowiązkowego poczęstunku, który na motocyklu (!) dostarczył najodważniejszy z Motomikołajów ze Szczecineckiej Grupy Motocyklowej. Dodatkowo, po imprezie w kinowym lobby, dzieci posiadające bilet obejrzały spektakl Zima Stwora Głodomora.

Warto również dodać, że Samorządowa Agencja Promocji i Kultury mikołajki zapoczątkowała jeszcze dzień wcześniej. W siedzibie SAPiK-u przy ul. Kilińskiego w piątek odbyła się Charytatywny Bal Mikołajkowy dla Nadii. Tam również nie zabrakło Mikołaja, ale pojawili się też Renifer i Olaf z Krainy Lodu oraz Śnieżynki i Elfy! Dla najmłodszych przygotowano ciasto, watę cukrową, stoisko z malowaniem buziek oraz oczywiście prezenty i dobrą zabawę, o którą zadbała Monika Firaza. Co jednak najważniejsze, cały dochód z balu zasili konto małej Nadii, maleńkiej mieszkanki Szczecinka cierpiącej na SMA.

Przypominamy, że w dalszym ciągu można zasilić konto zbiórki: https://www.siepomaga.pl/nadia-sma