Strona główna Szczecinek Oszustwa i prawa konsumenta – bezpłatne szkolenie dla seniorów

Oszustwa i prawa konsumenta – bezpłatne szkolenie dla seniorów

Stowarzyszenie Fidei Defensor zaprasza na szkolenie skierowane do osób dorosłych (a w szczególności do osób starszych) dot. zapobiegania przestępstwom przeciwko mieniu, ze szczególnym uwzględnieniem oszustwa i korzystania z praw konsumenckich.

Szkolenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiego cyklu szkoleń dla dorosłych przeprowadzanych w celu przeciwdziałania przyczynom przestępczości oraz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych oraz społeczności wiejskich i małych miast.

Miejsce i data szkolenia: Szczecinek, 27.04.2023, godz. 16:00, siedziba Centrum Organizacji Pozarządowych w Szczecinku (ul. Armii Krajowej 29), sala konferencyjna na I piętrze (sala 105).

Bezpłatne szkolenie poprowadzi Bartosz Bukowski, a organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Fidei Defensor organizujące wydarzenie w ramach projektu BezpiecznaPolska.org. Działanie sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, w związku z czym udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: link