Strona główna Szczecinek Podwójny Dzień Dziecka w Szczecinku

Podwójny Dzień Dziecka w Szczecinku

Dzień Dziecka w Szczecinku w tym roku świętowany jest dwukrotnie! We właściwy kalendarzowo dzień, a więc 1 czerwca, wspólnie bawiono się w Kinie Wolność, a w sobotę 3 czerwca jeszcze więcej atrakcji czekać będzie na najmłodszych przed Zamkiem Książąt Pomorskich.

Jak przystało na kino, czwartkowe świętowanie to przede wszystkim seanse produkcji przeznaczonych dla milusińskich. W Dniu Dziecka można było bezpłatnie obejrzeć bajkę Trefliki, a także w specjalnie cenie zakupić bilety na nową odsłonę Małej Syrenki. Oprócz tego zadbano o zdrowy poczęstunek oraz stoiska gdzie malowano twarze i nakładano zmywalne tatuaże.

To wszystko to jednak tylko przedsmak tego, co SAPiK przygotował na sobotę. Tego dnia wejście na teren imprezy będzie możliwe od strony parku, przez magiczny pomost. Na miejscu czekać będzie m.in. 20-metrowy dmuchany plac zabaw jump & run, darmowe lody i wata cukrowa dla dzieci, przejażdżki na kucyku, strefa dziecka (malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, mega bańki czy mega puzzle), darmowe rejsy tramwajem wodnym oraz przejażdżki rowerkami wodnymi, stanowiska VR, basen z rollerem wodnym i wiele, wiele innych atrakcji!

Druga część wielkiego święta najmłodszych startuje punktualnie o 12:00!