Strona główna Szczecinek Pomagała innym, teraz sama potrzebuje wsparcia

Pomagała innym, teraz sama potrzebuje wsparcia

Liczne animacje dla najmłodszych, przejażdżki kucykami, stoiska Straży Pożarnej i Policji, koncerty, kiermasz rozmaitości oraz mnóstwo pyszności przygotowanych przez członkinie KGW – m.in. takie atrakcje przygotowali organizatorzy pikniku charytatywnego na rzecz Beaty Wiśniewskiej, który w sobotnie popołudnie odbył się w parku miejskim w Szczecinku.

Całkowity dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji pracującej wiele już lat w szczecineckim szpitalu pielęgniarki, która przed dwoma miesiącami doznała udaru. Na apel jej przyjaciół odpowiedziały przeróżne instytucje, organizacje i stowarzyszenia z regionu.

Jako że wydarzenie było inicjatywą koleżanek z pracy, stąd też na miejscu można było też zadbać o swoje zdrowie, sprawdzić poziom cukru czy też zbadać słuch. O świetną atmosferą zadbali również lokalni artyści. Na a scenie mogliśmy posłuchać m.in. Mariki Janowskiej, jej podopiecznych ze studia WokaLove, a także reprezentantów Studia Wokalnego SAPiK.

A jeśli ktoś nie znalazł wolnej chwili w sobotę, może pomóc wpłacając dowolny datek na zbiórkę prowadzoną w serwisie zrzutka.pl.