Strona główna Szczecinek Pomóż maleńkiej Nadii, wpadnij na charytatywny koncert!

Pomóż maleńkiej Nadii, wpadnij na charytatywny koncert!

Wraz z organizatorami, gorąco zapraszamy na sobotni koncert charytatywny Gramy dla Nadii. W wydarzeniu wystąpią lokalni artyści oraz znane i cenione zespoły rockowe, będzie też szereg atrakcji towarzyszących.

Na scenie Kina Wolność zobaczymy m.in. występy młodych artystów na co dzień szlifujących swoje talenty pod skrzydłami instruktorów Samorządowej Agencji Promocji i Kultury: Aidę i Rebelię, sekcję WokaLove z Mariką Janowską oraz Studio Wokalne SAPiK. Miłośnicy ostrzejszych brzmień z kolei będą mogli zobaczyć w akcji zespołu Faust, Danger, Heteromagnes i Killuminati.

Nie zabraknie także innych atrakcji, w tym licytacji muzycznych pamiątek, książek oraz płyt z autografami. W holu kina umiejscowione zostaną też kawiarenka oraz kiermaszowe stoiska. Całkowity dochód z balu zasili oczywiście konto zbiórki małej Nadii, maleńkiej mieszkanki Szczecinka cierpiącej na SMA: https://www.siepomaga.pl/nadia-sma

Odbywający się w Kinie Wolność wydarzenie startuje punktualnie o godz. 15:00, w najbliższą sobotę, 4 marca. Więcej szczegółów w naszym materiale video!