Strona główna Szczecinek Porażka na inaugurację

Porażka na inaugurację

Od porażki z Orłem Wałcz rozpoczęli ligowe zmagania zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Goście zaaplikowali naszej ekipie aż 3 gole, szczecinecczanie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.

Rozpoczęty z opóźnieniem mecz od początku nie układał się po myśli podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego. Już w 6. minucie piłkę z siatki musiał wyjmować Mateusz Sochalski. Autorem pierwszego gola dla Orła w nowym sezonie był Hubert Górka. Zaledwie 20 minut później, za sprawą Daniela Popiołka, goście prowadzili już 0:2. Wynik na 0:3 w 38. minucie podwyższył Marcin Resiak.

Wynik w drugiej połowie nie uległ znacznej zmianie. Gospodarze zdołali zmniejszyć porażkę na 1:3. Gola w debiucie w naszych barwach zdobył Damian Mrówczyński.

Następne spotkanie szczecineccy futboliści rozegrają ponownie u siebie, ponownie w sobotę (14.08) i ponownie o godz. 13:00.