Strona główna Szczecinek Raper Mikser odwiedził szkoły w regionie

Raper Mikser odwiedził szkoły w regionie

Za Mikołajem Mądrzykiem, szerzej znanym jako Mikser, mini tournée po szkołach w regionie. Raper z Częstochowy przybył do powiatu szczecineckiego zaprosić młodzież na wiosenne warsztaty, które poprowadzi w okolicznych placówkach, a także na koncert w Kinie Wolność.

Artysta ma na swoim koncie nie tylko dwa albumy (Świat jako wola i przedstawienie oraz Logos) oraz liczne wyróżnienia, ale znany jest również ze swojego zaangażowania społecznego. Prowadzi zajęcia dla ludzi uzależnionych od narkotyków, a także ofiar przemocy fizycznej i psychicznej. Bierze też udział w wielu koncertach promujących pomoc innym, współpracuje także z wieloma placówkami opiekuńczo-wychowawczymi w całej Polsce.

Raper przy okazji wizyty w regionie odwiedził też inne szkoły, m.in. SP1, SP6, Zespół Szkół Technicznych, a nawet Zespół Szkół nr 7 w Białym Borze. Wszędzie gdzie się pojawił wzbudzał entuzjazm, ale trudno się temu dziwić. Jego specjalnością są utwory komponowane na miejscu po tym jak publika rzuci w jego stronę kilka haseł. Próbkę swojego talentu mieliśmy zresztą okazję usłyszeć na żywo.