Strona główna Szczecinek Rekordowa pomoc dla Mariki, Oliwki i Wiktorii

Rekordowa pomoc dla Mariki, Oliwki i Wiktorii

Nie wiemy dokładnie ile, ale wiemy na pewno, że potężną sumę na rzecz trzech dziewcząt udało się już zebrać w trakcie XI Turnieju Charytatywnego w Piłce Siatkowej, zorganizowanego tradycyjnie przez Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego. Choć zbiórka trwać będzie do 15 grudnia to już dziś organizatorzy charytatywnej akcji zapowiadają pobicie kolejnego rekordu!

Na finansowe wsparcie, które trafi do Mariki, Oliwii i Wiktorii złożyły się nie tylko 3 licytacje fantów i voucherów, ale również m.in. wpisowe drużyn biorących udział w rywalizacji, a także dochód zebrany przy okazji serwowania smakołyków w korytarzu hali popularnego Ekonoma, w której odbywało się wydarzenie. Przepyszne przekąski przygotowane zostały przez stowarzyszenia i organizacje działające na terenie naszego powiatu.

Jak tylko organizatorzy potwierdzą ostateczną sumę zbiórki, przekażemy ją w osobnym newsie.

A sportowo w trakcie niedzielnej imprezy najlepiej zaprezentowali się goście – drużyna Amstelu Czarne w pokonanym polu pozostawiła drugie Paseo Szczecinek oraz broniące pucharu Begezaury, również reprezentujące Szczecinek.