Strona główna Szczecinek Rozwój Koszalin ponownie sięga po Puchar Starosty

Rozwój Koszalin ponownie sięga po Puchar Starosty

Zupełnie inaczej niż przed rokiem, tym razem piękna, słoneczna pogoda przywitała dziesięć drużyn, które zawitały wczoraj na stadion lekkoatletyczny przy Zespole Szkół nr 6. Reprezentujące województwa zachodniopomorskie oraz wielkopolskie ekipy do Szczecinka przybyły na III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Szczecineckiego. Na murawie pojawili się zarówno chłopcy jak i dziewczynki z roczników 2012 oraz młodszych.

Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Szczecinek, Startu Jastrowie, Pioniera 95 Borne Sulinowo, Akademii Piłkarskiej Czaplinek, Rozwoju Koszalin, KS AP Złocieniec, Barwickiej Akademii Sportu, Sparty Złotów oraz Wrzosu Borne Sulinowo. Jak przystało na przyjaznych gospodarzy, piłkarze znad Trzesiecka okazali się nad wyraz gościnni i pozwolili drugi raz z rzędu zwyciężyć młodym futbolistom z Koszalina. Drugie miejsce w rywalizacji przypadło z kolei ekipie z Czaplinka.

Każdy z zawodników ze Szczecinka wrócił z medalem, a najlepsi mogli również liczyć na nagrody, zarówno drużynowe jak i indywidualne. Poza wybraniem najlepszego zawodnika w każdej z ekip, wyróżnienia powędrowały też m.in. do najlepszego strzelca i bramkarza, a także najlepszego piłkarza turnieju.

A po wysiłku na boisku przyszedł czas na wspólną zabawę przy okazji odbywającego się równolegle Powiatowego Dnia Dziecka.

REKLAMA