Strona główna Szczecinek SAPiK tanecznie i śpiewająco zakończył sezon

SAPiK tanecznie i śpiewająco zakończył sezon

Za dziećmi i młodzieżą uczęszczającą na zajęcia organizowane w ramach Sekcji i Klubów SAPiK kolejny, niezwykle twórczy rok. Jego zwieńczeniem był tradycyjny koncert, który wczorajszego popołudnia miał miejsce w Kinie Wolność.

Na scenie obiektu przy ul. Wyszyńskiego zaprezentowali się zarówno tancerze, jak i wokaliści. Na kinowych deskach mogliśmy podziwiać m.in. ZT Calineczki, podopiecznych studia Kalejdoskop (prowadzonego przez Halinę Drozdovską i Margaritę Bagirovą), KTT Aida, ZTW Rebelia oraz miłośników śpiewania ze Studia Wokalnego SAPiK i ekipy WokaLove. Pozostałe sekcje (m.in. ceramiki artystycznej oraz Lego) prezentowały swoją ofertę wraz w holu kina, gdzie każdy zainteresowany mógł zasięgnąć dodatkowych informacji o zajęciach.

Spotkanie było również świetną okazją do podziękowań dla instruktorów za kolejny pełen wyzwań i emocji sezon. Zanim jednak w SAPiK-u na dobre nastaną wakacje, jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli wziąć udział w uroczystym otwarciu wystawy prac dzieci i młodzieży ze Studia Plastycznego Walor (wernisaż już jutro, a więc w czwartek 20 czerwca o godz. 17:00 w Galerii Sztuki Zamek) oraz spektaklu tanecznym Projekt: Kosmos przygotowywanym przez Calineczki (sobota, 22 czerwca, godz. 12:00 w Kinie Wolność).