Strona główna Szczecinek Starostwo zaprasza na dożynki mieszkańców i wystawców

Starostwo zaprasza na dożynki mieszkańców i wystawców

Tegoroczne dożynki powiatowe odbędą się 7 września. Podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się w Szczecinku (a konkretnie na Świątkach) i łączyć będzie wystawę rolniczo-ogrodniczo-gospodarczą z licznymi konkursami, wspólną zabawą, a także prezentacją gmin i instytucji rolniczych.

Serdecznie zapraszamy firmy, indywidualnych producentów rolnych, ogrodników, pszczelarzy, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa, rękodzielników, zainteresowanych prezentacją lub sprzedażą oraz właścicieli stoisk z różnościami do udziału w tegorocznych uroczystościach (własne stoisko z ofertą, sprzedaż).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w tegorocznych Dożynkach Powiatowych prosimy o zgłaszanie deklaracji udziału do 25.07.2024 r. (formularz zgłoszeniowy i regulamin dla wystawców dostępny na stronie www.powiat.szczecinek.pl).

Wśród licznych konkursów przewidzianych podczas dożynek zwracamy uwagę na konkurs na „Najatrakcyjniejszy totem-witacz dożynkowy”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w nim (regulamin dostępny na stronie www.powiat.szczecinek.pl).

Warunki uczestnictwa oraz szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem tel. 94 37 29 253 lub mailem: k.oles@powiat.szczecinek.pl.