Strona główna Szczecinek Stwórz film, wygraj nagrody

Stwórz film, wygraj nagrody

Hisilicon Balong

Konkurs „Atrakcje Pojezierza Drawskiego oczami ósmoklasistów” to wyjątkowa okazja do podzielenia się z nami Waszymi ulubionymi miejscami na terenie powiatów drawskiego lub szczecineckiego!

W tym projekcie może wziąć udział każdy uczeń klasy 8 z terenu w/w powiatów. Tylko filmy zrobione w tym regionie będą podlegały ocenie komisji konkursowej.

Co zrobić, aby wziąć udział i stanąć do walki o wyjątkowe nagrody?

Wystarczy przesłać do organizatorów film stworzony na platformie TIK TOK, oznaczony hasztagiem #pojezierzedrawskie, w którym zaprezentujecie to co według Was jest najatrakcyjniejsze w powiatach drawskim lub szczecineckim.

Filmik może pokazywać walory turystyczne, przyrodnicze, historyczne i krajobrazowe regionu poprzez prezentację: miejsc, przyrody, budynków, wydarzeń, kulinariów czy też ludzi. Ważne jest to, abyśmy później mogli wykorzystać nadesłane prace w promowaniu marki turystycznej Pojezierze Drawskie, na arenie krajowej i międzynarodowej.

W konkursie będziemy oceniać, poza jakością, kreatywność i nowatorski sposób prezentacji naszych walorów.

Popuśćcie wodze fantazji, dajcie ponieść się wyobraźni – liczmy na Waszą kreatywność. Odkryjcie przed nam świat widziany oczami ósmoklasistów!

Kartę Zgłoszeniową oraz Regulamin konkursu znajdziecie na stronie SzLOT: link

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Info: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna