Strona główna Szczecinek Szczecinek ponownie najlepszą ekipą Pucharu Tymbarku!

Szczecinek ponownie najlepszą ekipą Pucharu Tymbarku!

Piłkarska ekipa Oddziału Mistrzostwa Sportowego, funkcjonująca w ramach Szkoły Podstawowej nr 5 w Szczecinku, ponownie okazała się bezkonkurencyjna w Finale Województwa Zachodniopomorskiego Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku!

Nasi reprezentanci okazali się wczoraj najlepszą ekipą w kategorii U-12, a więc głównej kategorii zachodniopomorskiej edycji piłkarskich zawodów. Tym samym młodzi futboliści znad Trzesiecka znów pojadą na finały ogólnopolskiej odbywające się na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie staną w szranki ze zwycięzcami z pozostałych województw już 16 czerwca.

Poza samymi występami na najważniejszym stadionie w kraju, zawodnicy najlepszych drużyn turnieju spotkają się z piłkarzami reprezentacji Polski, a następnie obejrzą mecz naszej kadry prosto z trybun PGE Narodowego. Będzie to dla nich z pewnością niesamowita przygoda, a wszystko dlatego, ze rywalem biało-czerwonych będą tego dnia Niemcy – czterokrotni mistrzowie globu oraz trzykrotnie najlepsza ekipa Piłkarskich Mistrzostw Europy!

Zwycięstwo miało znów dodatkowy smaczek w postaci wygranej przed własną publicznością, bowiem zachodniopomorskie finały futbolowych mistrzostw ponownie odbywają się nad Trzesieckiem. W czwartek rywalizowali dwunastolatkowie, dziś na murawę wybiegły drużyny U-8 oraz U-10.