Strona główna Szczecinek Tenisiści walczyli o Puchar Zbigniewa Gieruli

Tenisiści walczyli o Puchar Zbigniewa Gieruli

Już po raz 27. w Regionalnym Centrum Tenisowym w Szczecinku odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisowy w Grze Podwójnej o Puchar Zbigniewa Gieruli oraz Turniej w Grze Mieszanej (mikst) o Puchar Prezesa Aqua-Tur w Szczecinku. W rywalizacji udział wzięło 28 par z Bornego Sulinowa, Chojnic, Czarnego, Gdańska, Drawska Pomorskiego, Koszalina, Piły, Poznania, Słupska, Słupska, Szczecina oraz oczywiście Szczecinka.

W kategorii Open I miejsce zajął Paweł Dymnicki (Poznań) i Piotr Dłużak (Piła), II miejsce Marek Chmielewski (Szczecinek) i Patryk Lechowski (Borne Sulinowo), a III miejsce Piotr Zaborowski (Szczecinek) i Marek Stegienta (Gdańsk)

W kategorii 80+: I miejsce Stanisław Wojnarowski (Koszalin) i Mariusz Olk (Koszalin), II miejsce Adam Kowalewski (Szczecinek) i Piotr Szadkowski (Szczecinek), III miejsce Marcin Dobrowolski (Szczecinek) i Adam Pyciński (Szczecin).

W kategorii 120+: I miejsce Jerzy Bodnar (Szczecinek) i Adam Wojciech (Poznań) ,II miejsce Wiktor Sypianski (Szczecinek) i Emil Barnaś (Szczecinek), III miejsce Gabriel Ignacik (Słupsk) i Zbigniew Sommerfeld (Słupsk)

W kategorii mikst: I miejsce Alicja Szweda (Szczecinek) i Justin Clarke (Piła) , II miejsce Alicja Szmurło (Szczecinek) i Jakub Chmielewski (Czarne), III miejsce Aleksandra Stachura (Chojnice) i Tomasz Jarczyński (Chojnice).

Zawody zostały dofinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Browar Połczyn-Zdrój, PHU Janusz Bujalski, Terbut Szczecinek oraz Miasto Szczecinek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą atmosferę.

Info: Józef Szpakowski, SzTT