Strona główna Szczecinek Trzecie, drugie i pierwsze miejsce dla ZS nr 7

Trzecie, drugie i pierwsze miejsce dla ZS nr 7

Strzelnica miejska w Szczecinku była miejscem rozgrywania Turnieju Strzeleckiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Sobotnie zawody były ostatnim elementem Ligi Zachodniopomorskich Klas Mundurowych. Jej zwycięzcy wezmą udział w uroczystej gali wręczenia nagród, która już 12 czerwca odbędzie się w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

W strzelaniu w pozycji leżącej z karabinu sportowego z odległości 50 metrów konkurowało ponad czterdziestu uczestników z siedmiu drużyn. W klasyfikacji zespołowej chłopców uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Białym Borze zajęli trzecie miejsce. Jeszcze lepiej wypadły dziewczęta, które w klasyfikacji zespołowej były drugie. Bezkonkurencyjny indywidualnie wśród kadetów był za to Filip Niebój, uczeń klasy III OPW białoborskiej Siódemki.

Najlepsi zawodnicy mogli liczyć na puchary i nagrody wręczane przez Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty Bogusława Ogorzałka, zaś wyróżnione szkoły na podziękowanie od Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Katarzyny Koszewskiej. Pamiątkowy ryngraf dla drużyny z największą liczbą punktów w imieniu Szefa Ośrodka Zamiejscowego w Szczecinie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji wręczył ppłk Mariusz Pol.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, a najlepszym życzymy dalszych sukcesów!

Info: Zespół Szkół nr 7 w Białym Borze