Strona główna Szczecinek Tym razem zagrają dla Wiktorii, Oliwii i Mariki

Tym razem zagrają dla Wiktorii, Oliwii i Mariki

Już po raz jedenasty, Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego zorganizuje Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej na rzecz poważnie chorych młodych mieszkańców naszego powiatu. Imprezę zaplanowano na pierwszą niedzielę grudnia (03.12).

Wczoraj, w siedzibie Szkoły Muzycznej I i II st. im. Oskara Kolberga, na specjalnie zwołanym briefingu prasowym poznaliśmy główne założenia przedsięwzięcia oraz przede wszystkim jego bohaterów. Samorządowcy tym razem postanowili wesprzeć troje dziewcząt – 15-letnią Wiktorię Dombek, 13-letnią Oliwię Gruszecką ze oraz 5-letnią Marikę Zielińską. Zebrane w trakcie rywalizacji na parkiecie, podczas licytacji i na stoiskach, a także poprzez wpłaty na specjalnego konto środki przeznaczone zostaną w całości na specjalistyczną rehabilitację i leczenie oraz niezbędny sprzęt dla całej trójki.

Impreza odbędzie się 3 grudnia na ul. Wiatracznej 5. Początek siatkarskich emocji o godz. 9:00. Tradycyjnym gwoździem programu będą tradycyjnie trzy licytacje przedmiotów, fantów i voucherów, a więcej szczegółów w naszym materiale video.