Strona główna Szczecinek Ukradł alkohol za ponad 1000 zł

Ukradł alkohol za ponad 1000 zł

Szczecineccy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież alkoholu. Mężczyzna dokonał kradzieży wysokoprocentowych trunków o wartości ponad 1000 zł. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Szczecineccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z sieciowych marketów. Zgłoszenie dotyczyło kradzieży alkoholu o wartości ponad 1000 złotych. Na miejscu policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Szczecinka, który został ujęty przez pracownika ochrony zaraz po wyjściu ze sklepu. Mężczyzna wziął z półki torbę na zakupy, po czym udał się na dział z alkoholami, skąd wziął 8 sztuk wysokoprocentowego alkoholu. Następnie nie zważając na nic, opuścił sklep nie płacąc za towar. Dzięki szybkiej reakcji pracownika ochrony, mężczyzna został ujęty i przekazany policjantom, a skradziony alkohol wrócił na sklepowe półki.

Po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie, 29-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży za co grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Info: st. asp. Anna Matys