Strona główna Szczecinek Urodzinowo w Mieście Kobiet

Urodzinowo w Mieście Kobiet

Za nami wyjątkowe spotkanie w Mieście Kobiet. Na dzień przed międzynarodowym świętem płci pięknej, w Centrum Konferencyjnym Zamek pojawiła się Joanna Janowicz – inspiratorka, wizjonerka, artystka oraz optymistka (kolejność przypadkowa – można zmieniać wedle potrzeb), która dla mieszkanek Szczecinka poprowadziła wykład z elementami warsztatu 7 ścieżek pewności siebie.

O wyjątkowości wczorajszego spotkania świadczyły jeszcze dwa inne elementy. Po pierwsze, doskonale znana w całym kraju prelegentka pochodzi ze Szczecinka, a po drugie wydarzenie było małym jubileuszem Miasta Kobiet, które świętowało premierowy rok działalności. Jak przystało na urodziny, na wydarzeniu nie mogło zabraknąć konkursów z nagrodami, upominków, a także okolicznościowego tortu.

Przed nami kolejne 12 miesięcy aktywności Miasta Kobiet. Jak zapewniają twórczynie projektu z SAPiK – Aneta Golan, Katarzyna Zielińska-Smulczak, Monika Furmaniak i Natalia Guzdaj – atrakcji ponownie nie zabraknie, a wśród nich także nowości. Pierwsza z nowinek już niedługo – będzie nią spotkanie z Piotrem Horzelą. Pierwszy w historii Miasta Kobiet prelegent płci brzydszej opowie m.in. jak stworzyć własną społeczność w social mediach.

Monika Charast