Strona główna Szczecinek W sobotę “grasować” będzie Drużyna Wielkanocnego Zająca

W sobotę “grasować” będzie Drużyna Wielkanocnego Zająca

W sobotni poranek i południe na ulicach Szczecinka spotkać będziemy mogli Drużynę Wielkanocnego Zająca. Tworzyć ją będą przedstawiciele Funduszu Tratwa, którzy wraz z wolontariuszami zbierać będą środku finansowe, które przeznaczymy na organizację wypoczynku letniego dla swoich podopiecznych.

W ramach kwesty wolontariusze obecni na mieście posiadać będą wielkanocne ciasteczka, rzeżuchę, bukszpan oraz balony i naklejki dla dzieci, które pozyskać będzie można za dobrowolną opłatę do puszek. Ponadto, równocześnie na terenie Placu Wolności prowadzony będzie piknik rodzinny, a na nim wiele atrakcji i animacji takich jak malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, duże maskotki, zabawy, popcorn oraz tęczowe warkoczyki.

Organizatorzy oczywiście zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w to wydarzenie, a pozostałe informacje znaleźć można na poniższym plakacie.

Fundusz Tratwa Szczecinek jest stowarzyszeniem od lat wspierającym najmłodszych, który na co dzień zajmuje się m.in. prowadzeniem placówek wsparcia dziennego dzieci i młodzieży tj. Świetlicy Środowiskowej Tratwa oraz Klubu Młodzieżowego.