Strona główna Szczecinek WCR czynne w najbliższą sobotę. Będą atrakcje

WCR czynne w najbliższą sobotę. Będą atrakcje

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Szczecinku będzie czynne również w najbliższą sobotę. Kadra i personel placówki będzie pracować pod hasłem Mikołajkowa Salwa – Wstąp Do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które w tygodniu pracują i nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z rekruterami. W sobotę czekamy zarówno na osoby zainteresowane dobrowolną zasadniczą służbą wojskową jak również na te, które chciałyby załatwić inne sprawy np. z ćwiczeniami wojskowymi żołnierzy rezerwy. W tym dniu na odwiedzających WCR czeka szczególna niespodzianka, a mianowicie będzie możliwość zapoznania się z symulatorem strzelania „cyklop” oraz z zasadami udzielania pierwszej pomocy – mówi ppłk Zbigniew Urbaniak, Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Szczecinku.

W sobotę, 3 grudnia, Wojskowe Centrum Rekrutacji będzie czynne w godzinach od 08:00 do 14:00. Do dyspozycji odwiedzających w tym dniu WCR w Szczecinku będą żołnierze z jednostek wojskowych oraz kadeci z klas mundurowych.