Strona główna Szczecinek Wspólne świętowanie szczecineckich seniorów

Wspólne świętowanie szczecineckich seniorów

Dzień Kobiet w Strefie Aktywnego Seniora celebrowano w tym roku dobę wcześniej, jednocześnie do wspólnej zabawy zapraszając mężczyzn, którzy swoje święto obchodzić będą 10 marca.

Wspólnym prezentem dla przedstawicieli obu płci był brawurowy występ Julity Kożuszek, która na deskach Kina Wolność zaprezentowała utwory Agnieszki Osieckiej. Nie zabrakło zarówno wspaniale recytowanych lirycznych tekstów, jak i najbardziej znanych piosenek poetki z uwielbianymi przez wszystkich Okularnikami na czele.

Było to już drugie spotkanie na przestrzeni roku z pochodzącą ze Szczecina aktorką i wokalistką. Artystka znana chociażby z takich seriali jak PitBull, Kasia i Tomek czy Prawo Agaty w czerwcu gościła na premierowej nad Trzesieckiem edycji Seniorady. Wówczas do Szczecinka przybyła z repertuarem przedwojennej królowej polskiej piosenki, Hanki Ordonówny.

Poza poprawionym muzycznie nastrojem, każda z pań opuściła wczoraj gmach kina również z symbolicznym tulipanem, którym w imieniu burmistrza Daniela Raka obdarowywała męska część SAPiK-u, pod wodzą obecnego na wydarzeniu dyrektora Kamila Klimka.

Wkrótce na naszych łamach relacja z wydarzenia.