Strona główna Szczecinek Za nami Powiatowy Dzień Dziecka

Za nami Powiatowy Dzień Dziecka

Mnóstwa atrakcji najmłodszym mieszkańcom zapewnili organizatorzy Powiatowego Dnia Dziecka, który odbył się wczoraj na terenie rekreacyjnym przy Zespole Szkół nr 6 w Szczecinku. Impreza po raz kolejny towarzyszyła Turniejowi Piłki Nożnej o Puchar Starosty Szczecineckiego.

Cztery dmuchane zamki, ścianka wspinaczkowa, bańki mydlane, przejażdżki kucykami, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków czy też stoisko z tatuażami – to tylko część atrakcji, które czekały na bohaterów święta obchodzonego na całym świecie 1 czerwca. Gwarowi i radości towarzyszyły liczne gry oraz konkursy, a zabawy z milusińskimi prowadziła Monika Firaza-Mrozicka – znana i uwielbiana przez miejscowe latorośle animatorka, umiejętnie wprawiający nie tylko najmłodszych w zabawowy nastrój.

Nie zabrakło oczywiście dziecięcych przysmaków. Podobnie jak wszystkie atrakcje, bezpłatnie dostępne były również wata cukrowa, popcorn, frytki, słodkie wypieki oraz bułeczki drożdżowe. Dodatkowo, dzieci mogły uzupełnić zapasy energii do zabawy posilając się kiełbaskami z grilla. Świetna i pyszna zabawa trwały do późnych godzin popołudniowych.