Strona główna Szczecinek Zatańcz z Aidą przed ratuszem

Zatańcz z Aidą przed ratuszem

KTT Aida jak zawsze będzie celebrować Międzynarodowy Dzień Tańca wraz z mieszkańcami. W najbliższy piątek na placu Wolności odbędzie się tradycyjny pokaz, w którym udział może wziąć każdy, a samo wydarzenie poprzedzi otwarta dla wszystkich próba.

Tym razem członkowie Aidy postanowili połączyć swój jubileusz (klub świętuje 45. urodziny) z rokiem Marii Dąbrowskiej. W efekcie, na placu Wolności zobaczymy pokaz do muzyki filmowej, m.in. z niezapomnianej adaptacji Nocy i Dni. Amatorzy tańca znad Trzesiecka tradycyjnie do wspólnej zabawy zapraszają mieszkańców, niekoniecznie nawet obytych z profesjonalnym pląsaniem. Z myślą o amatorach, do układu wytypowano nieskomplikowanego walca, a dodatkowo postanowiono zorganizować próbę, w trakcie której nawet najbardziej oporni powinni przyswoić podstawy właściwego poruszania się. Na zapoznawczy trening Katarzyna Balon zaprasza dziś o godz. 19:30 do hali sportowej w szczecineckiej Szkole Podstawowej nr 1.

Właściwy pokaz odbędzie się z kolei już w najbliższy piątek, o godz. 18:00 na placu Wolności, tuż przed siedzibą Urzędu Miasta Szczecinek.