Strona główna Szczecinek Zatrudnij burmistrza albo wykup rondo

Zatrudnij burmistrza albo wykup rondo

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej, a w sieci co rusz pojawiają się kolejne interesujące aukcje. Ciekawe cegiełki do dzieła Jurka Owsiaka tradycyjnie dokłada włodarz Szczecinka.

Daniel Rak na niedzielne wydarzenie ponownie zaoferował dzień swojej pracy, ale tym razem połączony z jego zatrudnieniem. Zwycięzca licytacji nie tylko będzie mógł wydawać chwilowo zdegradowanemu burmistrzowi polecenia, ale także sprawdzi dokładność z jaką wykona powierzone zadania i oceni jego pracę. Jednym słowem – zostanie moim szefem – wyjaśnia Daniel Rak, jednocześnie dodając – W licytacji udział może wziąć każdy: zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Cała wylicytowana kwota trafi na konto WOŚP. Zapewniam, że nie boję się żadnej pracy, nawet tej fizycznej. Zapraszam do zabawy i licytacji.

Aukcja trwa do niedzieli, 5 lutego, do godziny 23:59. Wystarczy kliknąć tutaj: link

Niezwykle atrakcyjnie wygląda inna propozycja ratusza, którą będzie licytacja serca WOŚP, które stanie na rondzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczecinku. Metalowy obiekt wykonany zaprojektował i zakupił Urząd Miasta, a wykonano go w miejscowym Zespole Szkół Technicznych. Konstrukcja ma niemal trzy metry wysokości. W podstawie serca umieszczona zostanie tablica z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy zwycięzcy aukcji – z dumą ponownie do licytacji zachęca Burmistrz Miasta Szczecinek.

W licytacji serca również udział może wziąć każdy: zarówno osoby prywatne, jak i firmy, a cała wylicytowana kwota trafi na konto WOŚP. Licytować można także do niedzieli, 5 lutego, do godziny 23:59. Wystarczy kliknąć tutaj: link