Strona główna Aktualności Za nami III Festiwal Bliskości

Za nami III Festiwal Bliskości

Pełne praktycznej wiedzy warsztaty dla rodziców, indywidualne poradnictwo oraz pomysłowo spędzony czas w gronie najbliższych. To wszystko czekało na uczestników dwudniowego (10-11 września) Festiwalu Bliskości, który już po raz trzeci zawitał nad Trzesiecko.

-Festiwal Bliskości to inicjatywa która wyrosła pod skrzydłami Funduszu Tratwa, w ramach przestrzeni dla rodziny – wyjaśniła pani Katarzyna Zielińska-Smulczak, koordynator wydarzenia. -W naszym pierwotnym założeniu miało być to święto rodziny i czas w którym skupiamy się na najbliższych. Z jednej strony wzmacniamy kompetencje rodzicielskie poprzez uczestnictwo w warsztatach rozwojowych, z drugiej zachęcamy do wyjścia na zewnątrz i kontaktu z piękną szczecinecką przyrodą. – dodaje

Wśród przygotowanych propozycji, znalazły się warsztaty rozwojowe z udziałem właścicielki marki „Zabawy do kawy” Kasi Augustyniak, joga o poranku dla rodziców prowadzona przez studio MOON Power oraz warsztat „Jak będąc rodzicami pozostać parą?” autorstwa Agnieszki Koluch-Horbowicz. Podsumowaniem festiwalu była rodzinna wyprawa na Jaźwinę „W poszukiwaniu przygód”.