Strona główna Biały Bór Tulipan dla zatrzymanych w Białym Borze

Tulipan dla zatrzymanych w Białym Borze

W ramach promocji zawodu policjanta, wczoraj na ulicach Białego Boru pojawił się bardzo liczny patrol Policji. Właśnie w ten sposób policjanci szczecineckiej drogówki, wspólnie z uczniami klasy policyjnej z Zespołu Szkół nr 7, postanowili uczcić Dzień Kobiet.

Tak w skrócie można byłoby przedstawić to co działo się od samego rana na ulicach Białego Boru. Dzięki owocnej współpracy, uczniowie Zespołu Szkół nr 7 o profilu policyjnym mogli z bliska przyjrzeć się pracy policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego z KPP w Szczecinku, a tym samym aktywnie uczestniczyć w kontroli drogowej. Plenerowa lekcja u boku najbardziej doświadczonych policjantów pozwoliła doświadczyć w praktyce teorii, wykładanej w szkolnych ławkach.

Dla wielu kobiet, które zostały zatrzymane podczas dzisiejszych działań pojawienie się tak licznego patrolu Policji było wielkim zaskoczeniem. Na szczęście, każda z zatrzymanych Pań odjeżdżała z uśmiechem na twarzy. To dzięki męskiej części klasy, która z okazji święta kobiet wręczała paniom symbolicznego tulipana. Na koniec policjanci z drogówki życzenia skierowali ku żeńskiej części klasy, która także z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w zajęciach.

Działania szczecineckiej drogówki już się zakończyły, ale wszystkim niezatrzymanym wczoraj paniom w dniu ich święta policjanci składają najserdeczniejsze życzenia!

Info: asp. Anna Matys

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj