Strona główna Szczecinek Młodzież ze Szczecinka pomaga niepełnosprawnej opiekunce bezdomnych kotów

Młodzież ze Szczecinka pomaga niepełnosprawnej opiekunce bezdomnych kotów

Izabela Jakubowska, podobnie jak tysiące osób w całym kraju, zajmuje się wolontariatem na rzecz bezdomnych i chorych kotów. To co jednak wyróżnia mieszkankę Bobolic to fakt, że swoją fantastyczną działalność prowadzi mimo swoich ograniczeń. W Szczecinku ruszyła właśnie zbiórka artykułów, która choć trochę odciąży finansowo boboliczankę.

Dzięki działaniom pani Izabeli, tylko od początku roku wykastrowanych zostało ponad 40 kotów, co wydatnie zapobiega problemom bezdomności wśród zwierząt. Jej dokonania można podziwiać na facebookowym profilu Koci kawałek lepszego życia. Nie jest tajemnicą, że działalność na taką skalę wiąże się z potężnymi wydatkami. W związku z tym kilkoro młodych mieszkańców Szczecinka postanowiło zorganizować zbiórkę karmy oraz żwirku dla kotów, a więc produktów najbardziej potrzebnych w opiece nad mruczkami.

Dary można dostarczać do 7 maja do kawiarni Cukiernictwo Pianowscy, która mieści się przy ul. Bartoszewskiego 26-28. Inicjatorzy akcji z góry bardzo dziękują za wszelkie wsparcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj