Strona główna Szczecinek Szczecineckie zawodniczki fitness na topie

Szczecineckie zawodniczki fitness na topie

Szczecineckie zawodniczki zaliczyły doskonałe występy na XLVI Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, które w ubiegły weekend miały miejsce w Ożarowie Mazowieckim.

Największy sukces odnotowała Aleksandra Kubińska z Akademii Fitness Sportowego w Szczecinku. Mieszkająca w Białogardzie podopieczna Anny Guzik-Sobolewskiej zdobyła złoty medal w kategorii Fitness Sylwetkowe powyżej 163 cm, a także zdobyła tytuł Absolutnej Mistrzyni Polski na rok 2022.

W podwarszawskiej miejscowości wystartowały również dwie zawodniczki z UKS Akrofitness Szczecinek. Karolina Pietrzyk zajęła świetne 5. miejsce w Fitness Akrobatycznym Open, a Martyna Łukaszczuk była 6. w Fitness Artystycznym Open powyżej 166 cm.

Wszystkim naszym reprezentantkom gratulujemy doskonałych wyników!