Strona główna Biały Bór W Białym Borze ślubowano i prezentowano szkołę

W Białym Borze ślubowano i prezentowano szkołę

Świadkami niezwykle wzruszającej uroczystości byliśmy dziś w Białym Borze. W miejscowym Zespole Szkół nr 7 odbyło się ślubowanie uczniów klas mundurowych, które z powodu pandemii nie mogło odbyć się jesienią. Wydarzenie okazało się idealnym uzupełnieniem zorganizowanego również dziś dnia otwartego placówki.

Po zbiórce na dziedzińcu szkoły, pododdziały udały się paradnym krokiem w kierunku stadionu ekipy Hubertusa, gdzie w pięknych okolicznościach pogodowych dokonano ślubowania. Podniosły moment uzupełniło uhonorowanie najlepszych uczniów, a także wręczenie certyfikatów szkolnym abiturientom, przed którymi jutro ostatni dzień nauki. Nie zabrakło programu artystycznego w wykonaniu wojskowej orkiestry, a także efektownej inscenizacji w której udział wzięli uczniowie wszystkich klas funkcyjnych. Wszystko oczywiście pod okiem licznej grupy znamienitych gości, młodzieży przybyłej na dzień otwarty, a także przede wszystkim najbliższych i rodzin bohaterów dzisiejszego dnia.

Po wydarzeniach na płycie boiska, wszyscy przenieśli się z powrotem do Zespołu Szkół nr 7, gdzie można było w pełni zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz socjalną placówki. Swoje stoiska wystawiły wszystkie współpracujące ze szkołą jednostki, a każdy z przybyłych mógł skosztować pysznej grochówki – w końcu Zespół Szkół nr 7 to placówka z klasami wojskowymi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj