Strona główna Szczecinek Akrofitness z kolejnymi medalami

Akrofitness z kolejnymi medalami

Akrofitness majówką rozpoczął w typowym dla siebie stylu. Akrobatki wraz z jednym akrobatą w dniu 01.05.2022 r. wzięły udział w hali sportowej Gdańskiej AWFiS w maratonie Mistrzostw Polski w Fitness Sportowym federacji WDA.

Do rywalizacji sportowej przystąpiły 322 zawodniczki oraz zawodnicy reprezentujący 23 kluby z całego kraju. Rywalizacja w konkurencjach indywidualnych i zespołowych fitness trwała do późnych godzin nocnych, ale opłacało się. Nasi reprezentanci jak zwykle nie zawiedli i znad morza wrócili z sukcesami. Znakomicie zaprezentowała się Paulina Słowikowska, która zdobyła I miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w konkurencji Fitness Show w kategorii wiekowej 12 lat, zaś debiutująca w tych mistrzostwach Barbara Gaca w konkurencji Fitness Show w kategorii wiekowej 9 lat w pięknym stylu wywalczyła brązowy medal. Również brązowy medal w najtrudniejszej konkurencji sportowej Acrobatic Show w kategorii wiekowej 9 lat zdobyła Vlasa Choszawa.

O miejsca medalowe w wąskim finale rywalizowały następujące zawodniczki i zawodnik, a ostateczne wyniki to: