Strona główna Borne Sulinowo Borne Sulinowo ponownie zaprasza fanów muzyki elektronicznej

Borne Sulinowo ponownie zaprasza fanów muzyki elektronicznej

Po entuzjastycznym przyjęciu w roku ubiegłym, w tym również do Bornego Sulinowa zjadą twórcy muzyki klubowej, czyli EDM. Będzie to już druga edycja wydarzenia, które odbywać się będzie równolegle do sierpniowego Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych.

Pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszej edycji eventu, nazwanego wówczas Aero Party, był Rathew czyli Radek Szramowiat, na co dzień mieszkaniec Bornego Sulinowa. W przeprowadzeniu inauguracyjnej imprezy w starym hangarze pomogli mu Maciej Jankowski oraz Jakub Tomaszewicz, DJ z Barwic szerzej znany jako TOM4SOWRadek zadzwonił do mnie w jeden z majowych wieczorów i zaproponował współprace przy tworzeniu Aero Party. Zgodziłem się niemal natychmiast i… zrobiliśmy to. Z zerowym budżetem zorganizowaliśmy piękne wydarzenie w scenerii lotniska oraz samolotów – wspomina Maciej.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już pod szyldem festiwalu. Zmieni się więc nie tylko nazwa eventu (od teraz będzie to Aero Music Festival), ale i jego charakter – hangar zastąpi płyta borneńskiego lotniska, gdzie stanie scena na której podziwiać będzie można 7 występów aż 9 artystów.

Po powrocie z Aero Party długo nie mogłem zasnąć. Po raz pierwszy w Bornem Sulinowie oficjalnie zabrzmiały dźwięki EDM, a mimo to nie zabrakło entuzjastycznie nastawionych fanów. Po pół roku nie wytrzymałem i zadzwoniłem do Radka, że musimy zrobić to jeszcze raz! Tym razem to mnie udało się go zaprosić do współpracy. Co wynikło z naszych rozmów? Mogę tylko zdradzić, że podbijamy line up do aż 9 artystów – dodaje Maciej Jankowski.

Aero Music Festival odbędzie się 13 sierpnia. Na ten moment wiadomo, że zagrają Dj Rathew oraz TOM4SOW. Resztę artystów poznamy niebawem w social mediach Aero Music Festivalu oraz na naszych łamach. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj