Strona główna Szczecinek KSW Szczecinek szturmem zdobywa Częstochowę!

KSW Szczecinek szturmem zdobywa Częstochowę!

Aż 5 medali zdobyli w ostatni weekend zawodnicy KSW Szczecinek w Częstochowie, gdzie zostały rozegrane 28. Mistrzostwa Polski w Taekwondo seniorów, juniorów i kadetów.

Łącznie na Śląsku wystartowało 580 zawodników z 21 klubów z całego kraju, a wśród nich 6 wojowników z KSW Szczecinek. Podopieczni Bartłomieja Mienciuka i Zbigniewa Sołtysa zanotowali rewelacyjne występy:

  • Julia Marciniak – I miejsce w kategorii junior +61 kg
  • Aleksander Paszewski – I miejsce w kategorii kadet +64 kg
  • Bartłomiej Grzeszczyk – II miejsce w kategorii junior +76 kg
  • Nikola Białoch – III miejsce w kategorii kadet +54 kg
  • Fabian Rabko – III miejsce w kategorii junior +76 kg

Ostatni z naszych zawodników, Oskar Czekaj, przegrał w walce eliminacyjnej po niezwykle wyrównanym pojedynku i odpadł z dalszej rywalizacji.

W trakcie mistrzostw w Częstochowie, Prezes KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys na ceremonii otwarcia zawodów otrzymał certyfikat i stopień mistrzowski III dan z rąk Prezesa Polskiej Unii Taekwondo Zbigniewa Pawlaka.

Mistrzostwa Polski w taekwondo przechodzą do historii, natomiast za tydzień nasi seniorzy, juniorzy oraz kadeci jadą do Zawiercia na kolejne mistrzostwa, ale tym razem w kickboxingu.

Ponadto Prezes KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys podczas ceremonii otwarcia zawodów otrzymał certyfikat i stopień mistrzowski III dan z rąk Prezesa Polskiej Unii Taekwondo Zbigniewa Pawlaka. 

Gratulujemy zarówno zawodnikom jak i trenerom, szczególnie świeżo upieczonemu zdobywcy III dana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj