Strona główna Szczecinek Zdobywcy Fryderyków: Malik Montana i Ralph Kaminski

Zdobywcy Fryderyków: Malik Montana i Ralph Kaminski

Do rozpoczęcia Festiwalu Zdobywcy Fryderyków pozostało już tylko 4 dni. W niedzielę na placu koncertowym usłyszymy m.in. Malika Montanę i Ralpha Kaminskiego.

Malik Montana to niedawno odkryty przez branżę niemiecko-polski raper, pochodzenia afgańskiego oraz polskiego. Urodzony w Hamburgu autor tekstów oraz influencer jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków gatunku. Jego Największymi hitami są utwory Robię yeah i Jagodzianki, których popularność potwierdza chociażby serwis YouTube – wyświetlono je ponad 52 mln razy!

Kolejną gwiazda festiwalu będzie Ralph Kaminski – piosenkarz, kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny, niekwestionowane objawienie polskiego popu alternatywnego. Z zawodu muzyk, którego twórczość docenili jurorzy tegorocznych Fryderyków, w czasie których zdobył 2 statuetki w kategoriach artysta roku oraz piosenka poetycka.

Oprócz tego, w przyszły weekend na scenie na placu koncertowym pojawią się także Tymek, Nosowska, Smolasty oraz Mrozu pierwszego dnia, a także Agnieszka Chylińska, Mery Spolsky i Vito Bambino w drugi dzień koncertu. Zdobywcy Fryderyków to wielkie muzyczne wydarzenie, nieporównywalnym do czegokolwiek co dotąd widzieliśmy nad Trzesieckiem. To planowane na wiele lat i zakrojone na bardzo szeroką skalę przedsięwzięcie, na które zjeżdżać będą artyści z absolutnego topu polskiej muzyki.

Bilety na festiwal wciąż można kupić na:

Sprzedaż stacjonarna:

  • Kino Wolność Szczecinek
  • Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku