Strona główna Barwice Zespół Ej, w lesie zaprasza w swoje szeregi

Zespół Ej, w lesie zaprasza w swoje szeregi

Z zupełnie nową propozycją dla mieszkańców w tegoroczną jesień wchodzi Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach. Pracownicy placówki zachęcają do dołączenia do najnowszego projektu, którym jest zespół o intrygującej nazwie Ej, w lesie.

Pomimo krótkiej historii istnienia, Ej, w lesie dało się już poznać szerszej publiczności, a przy okazji zaliczyć spory sukces, jakim z pewnością była pierwsza nagroda na tegorocznych dożynkach powiatowych. To w dużej mierze zasługa prowadzącej ekipę Kamili Kijo, przez lata związanej chociażby z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej Krąg czy też również szczecińskim Zespołem Śpiewaczy Bujne Ziele, która stanęła na czele nowej, barwickiej formacji.

Repertuar zespołu obejmował będzie znane i mniej znane ludowe pieśni z całego kraju i nie tylko. Z czasem – jeśli się uda – ma on zostać powiększony o lokalne utwory. Dzięki temu praktycznie każdy komu muzyka w duszy gra może dołączyć do formacji.

Więcej informacji na ten temat uzyskać można w mediach społecznościowych Ośrodka Kultury i Turystyki w Barwicach oraz w naszym materiale video.